MAGDABardzo dziękujemy za udział w sondażu wszystkim osobom, które wzięły w nim udział.

Doszedłem do wniosku, że nie można w tak ważnych sprawach faworyzować jednej osoby, postanowiłem więc podzielić pozostałą kwotę pieniędzy równo -
pomiędzy wszystkie zgłoszone osoby na naszej stronie.
Warunkiem koniecznym i niezbędnym do przekazania pieniędzy jest posiadanie aktualnego pozwolenia na zbiórkę pieniędzy lub posiadanie subkonta w fundacji, która ma odpowiednie zezwolenia.

Pozdrawiamy Michał z Nikosiem

Łącznie zebrane fundusze na leczenie Magdy w Chinach to kwota 153.513,45 zł
Na leczenie i wyjazd Madzi do Chin zostało wydane 127.795,81 zł
Kwota jaka pozostała to: 25.717,64 zł

W sprawie przekazania pieniędzy prosimy o kontakt - do końca tygodnia tj. 04.04.2010r..

INFO, LINKI
Eliza Banicka
Mała gnieźnianka - więcej na jej stronie internetowej
eliza

Kacper Kwiatkowski
Chłopiec z mózgowym porażeniem dziecięcym. Dla swojego dalszego rozwoju potrzebuje nowy rowerek trójkołowy, a także intensywną rehabilitację. Być może czeka go kolejna operacja.

Zuzia Boruszewska
Zuzia ma 4,5 roku. Na zakup protezy mioelektrycznej oraz na jej dopasowywanie w przyszłości.

Mariuszek Stępniak
Mariuszek ma dopiero 10 lat, ale kocha życie tak samo jak kochała je Madzia. Patrząc na zdjęcia tego małego Bohatera widzę w Nim Madzię. Ich oczy ta sama nadzieja i wiara w ludzi. Mariuszek musi nie tylko nazbierać pieniążki, pokonać chorobę. Musi pokonać jeszcze system i ludzi, którzy nie chcą dać mu szansy na nowe życie. Mariuszek ma mukowiscydozę oraz kardiomiopatię rozszerzeniową i pilnie potrzebuje nowego serca. Jego serduszko pracuje tylko w 17%, jak długo jeszcze wytrzyma... nie wiadomo...
mariuszek

Marta Grzegorzewicz
Mieszkanka Gniezna. Urodziła się z niedotlenieniem mózgu i poszerzonymi rogami potylicznymi które mogą prowadzić do wodogłowia. Lekarze stwierdzili u niej dziecięce porażenie mózgowe. Teraz ma 3 latka i nadal nie chodzi. Wymaga stałej , kosztownej rehabilitacji, która pomoże w przyszłości stanąć na własnych nóżkach.
marta

Juszczak Jerzy
Potrzebna jest proteza nogi - jest cudownym człowiekiem pomaga innym zawsze kiedy potrzebują pomocy w tej chwili nie może pracować, a protezę którą ma po 1,5 roku się zużyła i ma trudności z poruszaniem się.

Jakub Zaprzałka
Jakub ma 7 lat, urodził się z Zespołem Downa. Oprócz niedoczynności tarczycy, stosowania diety bezglutenowej Jakub przebył operację serca a obecnie czeka go operacja oczu ze względu na wrodzoną zaćmę, która w jednym oku znacznie postępuje. Przeprowadzenie tej operacji umożliwi naszemu synowi lepszy rozwój fizyczny jak i intelektualny co w przyszłości ułatwi jemu funkcjonowanie w świecie ludzi pełnosprawnych.
jakub

Izabela Kalinowska
Więcej na stronie www.
iza